Manşet 1 Manşet 2 Manşet3 Manşet4 Manşet 5

KARAOĞLU'NDAN TÜM EMEK-DER'E ZİYARET

Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği (KİGDER) Başkanı Sema Karaoğlu, Tüm Emek Der Kayseri Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan’ı ziyaret etti.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Tüm Emek-Der Kayseri Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan, göreve geldikleri günden bugüne kadar yaptıkları çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Arslan, ’’Emekliler ülkenin temel taşıdır. Bugüne kadar üyelerimizin çıkarlarını korumak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Onlara her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Özellikle de pandemi sürecinden dolayı yaşamış oldukları bir takım sıkıntıları çözerek onların yanında olduğumuzu göstermeye gayret ediyoruz.’’ dedi.

Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği (KİGDER) Başkanı Sema Karaoğlu ise ’’Ülkemizde emeklilerin ne şartlar altında yaşamaya çalıştığını ve çektikleri sıkıntıları biliyoruz. Elimizden geldiği kadar bu sorun ve sıkıntılarında emeklilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Her fırsatta bu sorun ve sıkıntıları dile getiriyoruz. Emeklilerin her zaman yanlarında oldukları için ve ayrıca misafirperverliklerinden dolayı da Tüm Emek-Der Kayseri Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan Başkan’a ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum.’’ diye konuştu. 

Ziyarette ayrıca KİGDER Başkanı Sema Karaoğlu Tüm Emek Der’e üye oldu.

HABER-FOTO: (VİP HABER- ALPASLAN POLAT)

Ziyaretçiler

Bugün: 105 | Dün: 87 | Toplam: 108384
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 - 2021 | Tüm Hakları Saklıdır.