Manşet 1 Manşet 2 Manşet3 Manşet4 Manşet 5

TARSUS ŞUBE BAŞKANI MEHMET BÜLENT GÖZENER TARSUS EKSPRES GAZATESİNE AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Tüm Emek Der Tarsus Şube başkanı Bülent Gözener, Ankara’da üye ve yakınlarının faydalanacağı konuk evinin hizmete girdiğini bildirdi.

Başkan Gözener,yaptığı açıklamada 5 yıldızlı otel ölçülerinde 4 katlı 20 odalı 40 yataklı bir konuk evi sayın genel başkanımız Satılmış Çalışkan  ve genel yönetimimizin üstün gayretleri ile Tarsus şubesi dahil Türkiye’deki diğer şubelerimizin de katkılarıyla konuk evimiz açılmış olup hizmet vermektedir.

Tüm Emekliler Derneği olarak Türkiye genelinde hizmet amaçlı Ankara’da üyelerimize ve yakınlarına 5 yıldızlı otel ölçülerinde 4 katlı 20 odalı 40 yataklı bir konuk evi sayın genel başkanımız Satılmış Çalışkan  ve genel yönetimimizin üstün gayretleri ile Tarsus şubesi dahil Türkiye’deki diğer şubelerimizin de katkılarıyla konuk evimiz açılmış olup hizmet vermektedir.

Tarsus şube başkanı ve yöneticileri olarak bizlerde milletimiz ve emeklilerimizin yaşadığı bu zor koşullarda emeklimize bir nebze de olsa ekonomik olarak yardımcı olabilmek amacı ile indirimli nakliye ve hamaliyesi içinde 6 taksit olmak şartı ile odun ve kömür satışı sağlanmıştır.

Bu arada çiçek halı yıkama ile indirimli halı yıkama anlaşması ,ipragaz ve milangaz bayileri ile indirim anlaşmamızı tekrar yenilemiş bulunmaktayız. Bu arada özel diş hekimi kliniği Güner Fidanoğlu ile indirim anlaşmamızı yenilemiş ,Tarsus’taki  Medical park hastanesi , Ortadoğu hastanesi , Maya göz merkezi indirim anlaşmalarımızı yenilemiş bulunmaktayız. Bu arada Bilgin Akademi ile yaptığımız indirim anlaşmasında Emeklilerimizin torunlarını kapsayacak bir indirim anlaşması imzalamış bulunmaktayız .Adana’da beş özel hastane ile indirim anlaşmamız devam etmektedir. Bu arada Mersin SU hastanesi ile indirim anlaşmamız devam etmekte olup Allah kısmet ederse üç, beş gün içerisinde Mersin Ortadoğu hastanesi ile de indirim anlaşmasının imzasını atacağız.

 Ankara’da indirim anlaşmamız olan Medical park hastaneler grubu Ankara Ortadoğu hastanesi  Ankara ınternatıonal hospital ile Ankara Maya göz merkezi Ankara Özel Tamer Şenöz Ağız ve Diş sağlığı polikliniği ile Ankara ODYOSES işitme testi cihazları ile indirim anlaşmamız devam etmektedir.

Türkiye’deki Afyon , Çiftehan  kaplıcaları dahil olmak üzere 4 tane termal kaplıcalarında indirim anlaşmamız devam etmektedir. Tarsus’ta Düğün salonu gibi ,Güzellik merkezi gibi ,perde, giyim, kuaför ,çiçekçi, fotoğrafçı ,mobilyacı gibi özel hizmet veren yüz’e yakın yerde indirim anlaşmamız devam etmektedir. Bu arada yapmış olduğumuz tüm anlaşmalar emeklilerimiz ve birinci derece yakınlarını kapsamaktadır.

1-Emekli olacak sigortalıların müraacatlarında evraklarının tamamlanmasında ve takiplerinde kolaylık sağlamak .

2-Ssk, Bağkur ,Emekli sandığından maaş alacak olan vefat eden emeklinin eş ve çocuklarına maaş bağlanmasında yardımcı olmak.

3-Evlenen yetim aylığı alan kız çocuklarının evlenmesinde yardımcı olmak ve yazışmalarında kolaylık sağlamak

4-18 yaşını dolduran yetim aylığı alan kız ve erkek çocuklarına maaş bağlanması konusunda yardımcı olmak.

5-Emeklilere banka değişikliği konusunda yardımcı olmak.

6-Emeklinin her türlü sorunlarıyla ilgili konularda dilekçeler ücretsiz yazılmaktadır.

7-Konutu olmayan emeklilerimize konut edinme çalışmalarımız devam etmektedir.

Yapmış olduğumuz indirim anlaşmaları ve çalışmalarımız hakkında daha geniş bilgiyi üçgen çarşıda ki Tüm Emekliler Derneği şubemizden  alabilirsiniz.

Emekliler hayat mücadelesinden korkmadıkları süre içerisinde topluma ışık tutan bir meşale gibidir. Kaynak : Tarsus Ekspres Gazetesi

Ziyaretçiler

Bugün: 31 | Dün: 106 | Toplam: 124692
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 - 2021 | Tüm Hakları Saklıdır.